23 STYCZNIA 2022

1. Przeżywamy III Niedzielę Zwykłą, która jest Niedzielą Słowa Bożego. W IV Niedzielę Zwykłą przypada Światowy Dzień Chorych na Trąd.
2. Do wtorku trwa Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan.
3. Zapraszam dzieci i młodzież na Mszę szkolną w piątek o godzinie 17:00.
4. Bardzo proszę o przestrzeganie obostrzeń sanitarnych. W naszym kościele jest 201 miejsc siedzących dlatego przebywać w nim może 60 osób. Do tego limitu nie wlicza się osób zaszczepionych. Proszę zabierać ze sobą paszporty Covidowe.
5. We wtorek po Mszy świętej zapraszam na spotkanie członków Apostolatu Maryjnego.
6. Serdecznie dziękuję Pani Genowefie Ochman, Pani Barbarze Pruskiej i Pani Gabriela Matusek za przygotowanie kościoła do niedzielnego świętowania. Bardzo proszę, aby w tym tygodniu kościół zechciały przygotować Pani Anna Królik, Pani Teresa Poloczek i Pani Joanna Seget.
7. Jest nowy numer Gościa Niedzielnego w nowej cenie 8 zł. Zachęcam do lektury.13 lutego do GN będzie dołączona kolejna płyta CD z kolekcji Biblia Audio.
8. Porządek nabożeństw i intencje mszalne znajdziemy w gazetce parafialnej i w ogłoszeniach.
9. W zakrystii można zamawiać intencje mszalne. Są jeszcze wolne intencje 3, 4, 6, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 23, 25 i 27 lutego.
10. Osoby, które ze względów zdrowotnych nie mogą spożywać glutenu mogą w naszej parafii przyjmować Komunię świętą. Wystarczy przed Mszą świętą zgłosić taką potrzebę.
11. Zapraszam na stronę internetową naszej Parafii. Jej adres to www.parafialw.pl
12. W razie potrzeby pilnego kontaktu można dzwonić pod nr 608-397-063.
13. „Bóg zapłać” za ofiary złożone tydzień temu na budowę kościoła w Kochcicach oraz za ofiary do puszek na rzecz ministrantów.
14. Dzisiaj i za tydzień kolekta przeznaczona na potrzeby Parafii.