14 SIERPNIA 2022

1) Dzisiaj przeżywamy XX niedzielę zwykłą.
2) W poniedziałek przypada Uroczystość Wniebowzięcia NMP – jest to święto nakazane. Msza św. o godzinie 8:00.
3) Jutro po Mszy świętej błogosławieństwo ziół i kwiatów.
4) W poniedziałek o 9:15 wyruszamy pieszo z pielgrzymką do Lubecka. Suma odpustowa w Lubecku o godz. 11:00.
5) Serdecznie dziękuję Pani Annie Ulfik, Pani Beacie Ulfik i Pani Krystynie Ulfik za przygotowanie naszej świątyni do tej niedzieli. Bardzo proszę, aby za tydzień zechciały to uczynić Pani Krystyna Śliczny, Pani Anna Krawczyk i Pani Regina Radzioch.
6) W czwartek po Mszy św. zapraszam do kancelarii parafialnej.
7) Przypominam, że w czasie wakacji nie ma niedzielnej Mszy św. o 15:00, zaś w piątki wieczorna Msza św. jest o 18:00.
8) Jest nowy numer Gościa Niedzielnego. Zachęcam do lektury.
9) Porządek nabożeństw, intencje mszalne oraz dane kontaktowe znajdziemy w gazetce parafialnej, na naszej stronie www.parafialw.pl i w gablotce.
10) Telefon parafialny to 345-534-279, a mój nr komórkowy to 608-397-063. E-mail to Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
11) W zakrystii można zamawiać intencje mszalne. Są jeszcze wolne intencje 16, 21, 24, 25, 29, i 31 sierpnia. Można także zamawiać intencje za żywych i rezerwować terminy ślubów na rok 2023.
12) Zapowiedzi przedślubne:

Patryk Kompała – Daria Wańczyk (zapowiedź 3)
Denis Burzyk – Nikoletta Grabinska (zapowiedź 2)

13) Bóg zapłać za ofiary złożone na potrzeby parafii.